Kosmetika která se vám dostane doslova pod kůži

Náš "software" - tvrdě zkoušen a žhavě žádán

Co by byla firma WEYERGANS bez jejích výborných kosmetických preparátů? Od jejího založení v roce 1983 vyvinuli manželé Weyergansovi s obětavostí a s know-how software tak trochu "jiného druhu".

Výrobky firmy Weyergnas High Care Cosmetics. Preparáty, které se dostanou pod kůži. Za jedinečnou řadou přípravků pro péči o tělo, možná nejlepší na světě, stojí odborné znalosti, osobní angažovanost a nejvyšší kvalita. Všechny produkty dostanete exkluzivně pouze v High Care centrech, kde vám podáme vysvětlení a řekneme jak nejlépe kombinovat přípravky a ošetření.

Preparáty k ošetření a ochraně těla poskytují oproti běžným přípravkům něco navíc: odbourávají nadbytečný tuk, ošetřují celulitidu a zpevňují podkožní vazivo. Přitom jsou tyto výrobky vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších látek, jakými jsou rostlinné hormony, enzymy a vitaminy. High Care Cosmetics Vám nabízí kompletní základní a speciální řadu výrobků pro péči o tělo s jedním jediným požadavkem: požadavkem nejvyšší kvality!


... It Is more then care, it's high care!O studiu Envelope
Diferencované ošetření celulitidy, formování postavy, unikátní systém ošetření na nejmodernějších přístrojích, individuální přístup, garantované výsledky... a kosmetika, která se dostane pod kůži, Bodydetox
studio envelope Budějovická 58
Praha 4
tel.: +420 723 332 018
e-mail: envelope@envelope.cz