O celulitidě

Nadváha a celulitida = civilizační problém současnosti. Málo pohybu, sedavé zaměstnání, umělé hormony, nevyvážená strava a kalorická strava.Celulitida-nazývaná i pomerančová kůže-se dotýká stále více mladších žen a také mužů.Pohyb a pravidelný pitný režim sice pomáhají, ale nestačí.Naštěstí není nikdy příliš brzy ani příliš pozdě vyhlásit celulitidě válku.S metodou diferencovaného ošetření celulitidy budou výsledky viditelné ihned a dlouho také vydrží. Celulitida není jen kosmetický problém, ale i zdravotní! Neošetření celulitidy může mít za následek vznik prvních potrhaných žilek.Povrchové žíly nejsou dostatečně proplachovány, což může vést i k výskytu křečových žil nebo tzv. trombózy či zavodněných nohou a chodidel. To si Vy nemusíte nechat líbit!

"Zdraví a krása jsou hodnoty, kterými se musí obdarovat každý sám. S inovační metodou firmy WEYERGANS je to velice jednoduché. Je pro nás velkým zadostiučiněním, když vidíme, jak šťastnými se s naší pomocí stali naši zákazníci. A to je pro nás důležitější, než finanční úspěch - který je již tak dost velký!"
- Rudolf Weyergans

Rudolf Weyergans je zakladatelem firmy a členem představenstva WEYERGANS HIGH CARE AG. Vystudovaný sociolog, který je v tisku často nazýván i "Papežem celulitidy", je vyhledávaným referentem na kongresech, napsal knihu "Aktivně proti celulitidě" a i kvůli své přítomnosti v médiích je známý v celém Německu pro svou angažovanost a inovační lékařsko - kosmetický vývoj.

Srdečně vítejte u WEYERGANS future health!


O studiu Envelope
Diferencované ošetření celulitidy, formování postavy, unikátní systém ošetření na nejmodernějších přístrojích, individuální přístup, garantované výsledky... a kosmetika, která se dostane pod kůži, Bodydetox
studio envelope Budějovická 58
Praha 4
tel.: +420 723 332 018
e-mail: envelope@envelope.cz