Přístroje pro kosmetické ošetření

Slide Styler

...odvodňuje
Vacu-Press

...okysličuje
Sono Styler

...proniká do hloubky
Body Wraping

...pročišťuje
SPM Poprsí

Technika plná tlaku
dekolt vyrážející dech
Bodystar

Elektrolipolýza
odbourávání podkožního tuku
Iono care

Zrychlení spalování tuků
trik běžců
Léčebný koncept patentovaného "Diferencovaného ošetření celulitidy" (DBC®) je postaven na 4 velice úspěšných principech: zlepšení práce lymfatického systému, aktivace štěpení tukových buněk, zpevňování podkožního vaziva a cévním tréninku. Tento koncept, používaný především v kosmetických salonech, lékařských ordinacích či wellness-centrech, je založen na nadstandardně široké škále speciálních přístrojových procedur.

Za firmu Weyergans hovoří 20 let zkušeností v oblasti vývoje a výzkumu. Pan Rudolf Weyergans je přímo tvůrcem DCB. K jeho ůspěchům patří mimo jiné vývoj mechanické lymfatické drenáže (původní Slide Styler), masáže pulzujícím vakuem (SPM) či kombinované kompresní terapie (Body Wrapping... inovačních metod, které vyvinul sám nebo na kterých se do značné míry podílel ve spolupráci s kvalifikovanými partnery, např. s etablovaným institutem Maxe Plancka, který je medicínským expertem letectva a kosmonautiky, a s vlastním poradním sborem, ke kterému patří i lékaři a profesoři mnoha vědeckých oborů. I díky nim drží patentované ošetřující procedury krok s nejnovějšími lékařskými a kosmetologickými poznatky.

A právě neustále probíhající výzkum garantuje našim zákazníkům aktualizaci a další rozvoj produktů, přístrojů a moderních ošetřovacích postupů. Tak jako je bezesporu DCB nejúčinnějším prostředkem v boji proti celulitidě, je i firma Weyergans lídrem na světovém trhu tohoto "OBORU BUDOUCNOSTI".

Nepomůžeme vám jako každé, sestavíme program šitý přesně na míru vám.

Envelope vaši obálku vyhladí odstranění celulitidu s garantovaným výsledkem, pomůže vám při problémech těžkých nohou formováním postavy. Nabízíme sestavení individuálního programu pro odstranění celulitidy, ošetření na přístrojích speciálně vyvinutých k boji proti celulitidě (Slide Styler, Vacu-Press, a další), doporučíme Vám vysoce kvalitní a účinnou kosmetiku pro boj s celulitidou.

Filozofie high care studia Envelope zní neúprosně:
  • Prokrvení
  • Spalování
  • Odvodnění
  • Urychlení látkové výměny
  • Okysličení
  • Proniknutí do hloubky
  • Pročištění
a výsledek?
Zůstane jen pevná a zdravá kůže bez nehezkých dolíčků!


O studiu Envelope
Diferencované ošetření celulitidy, formování postavy, unikátní systém ošetření na nejmodernějších přístrojích, individuální přístup, garantované výsledky... a kosmetika, která se dostane pod kůži, Bodydetox
studio envelope Budějovická 58
Praha 4
tel.: +420 723 332 018
e-mail: envelope@envelope.cz